Spichlerz Rusiecki Specjał dworski 280g X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 6332_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Specjał jest konserwą sporządzoną z mięsa wieprzowego, które przyprawiliśmy aromatycznymi przyprawami. Wyjątkowy smak produktu zawdzięczamy połączeniu cebulki z czosnkiem.
Specjał jest doskonałym składnikiem Twoich ulubionych kanapek na każdą porę roku.
Parametry produktu
| Składniki | mięso wieprzowe 87%, woda, sól, stabilizator: trifosforany sodu; glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, hydrolizat białka roślinnego, substancja żelująca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma; substancja konserwująca: azotyn sodu, aromaty. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pamapol S.A. Ulica i numer: Wieluńska 2 Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 281 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1162 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: