Sos do pizzy z przyprawami 4100 g O'Sole Mio X3
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 271475_wielopak_3
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gotowy sos pomidorowy wzbogacony o aromatyczne zioła. Ten sos nie tylko dodaje wyrazistości pizzy, ale także wprowadza nutę śródziemnomorską. Uniwersalny, pasuje do każdej pizzy, podkreślając jej smak ziołowymi akcentami. Duża puszka jest ekonomicznym rozwiązaniem dedykowanym gastronomii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Przecier |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 4,1 kg |
| Składniki | Pomidory, sól, olej słonecznikowy, cukier, przyprawy 0,22 % (oregano, bazylia, cebula w proszku, pieprz biały), regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 4,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: limpol sp. z o.o. ulica i numer: ul. ludwinowska 7 kod pocztowy i miasto: 30-331 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywać w niemetalowym pojemniku w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 205 kJ |
| Zawartość białek | 2,24 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,09 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,45 g |
| Cukry | 5,42 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: