Sos boloński z bazylią 520g Dawtona X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 875168_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Idealny sos do makaronu? Tylko sos boloński Dawtona z dodatkiem bazylii, gęsty i prawdziwie pomidorowy.
Dobry skład, bez konserwantów i ulepszaczy, za to z dodatkiem bazylii dla niepowtarzalnego smaku i aromatu.
Gęstość naszego sosu wynika po prostu z jego . W 100g naszego sosu znajdziesz aż 136g pomidorów! Jest on tak dobry, bo pomidory to nasza specjalność.
Rozkoszuj się aromatycznym smakiem sosu bolońskiego Dawtona z bazylią, bez konserwantów. Smacznego!
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | do spożycia |
| Składniki | pomidory (136 g pomidorów w 100 g produktu), cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, bazylia 1%, olej rzepakowy, zioła, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość netto | 520 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 236 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 7,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: