Somersby Black Currant & Lime 0% 400 ml, butelka bezzwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Somersby 0% Black Currant & Lime, butelka bezzwrotna 400 ml
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 948102
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Czarna porzeczka, Limonka |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Skład | woda, sok jabłkowy z koncentratu (19%), cukier, słód jęczmienny, aromaty, koncentrat barwiący z marchwi, sok limonkowy z koncentratu (0,9%), dwutlenek węgla, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), sok z czarnej porzeczki z koncentratu (0,1%), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: