Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979413
Opis produktu
Opinie o produkcie
Ekologiczny sok z pokrzywy odtworzony z ekstraktu pokrzywy. Produkt pasteryzowany. Występujący osad jest zjawiskiem . Przed spożyciem wstrząsnąć. Partie mogą nieznacznie różnić się od siebie pod względem koloru, smaku oraz zapachu, nie zatanowi to wady jakościowej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 0 do 25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 14 dni.
Składniki
ekologiczny sok z pokrzywy odtworzony z ekstraktu pokrzywy, przeciwuteniacz: kwas askorbiniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 66/ 16 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 3.18 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 1.42 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0.05 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: