Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249975514
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny sok wyciskany z limonek
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych
Składniki
sok z limonek ekologicznych 100%
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 130/31 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Węglowodany | 6.2 g |
| Cukry | 1.6 g |
| Błonnik | 0.4 g |
| Białko | <0.5 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: