Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5902768174915
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Sok z imbiru 500 ml
<
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechować w lodówce.. zużyć w ciągu 10 dni
Składniki
SKŁAD>> sok NFC z kłączy imbiru lekarskiego (80%), sok NFC z owoców cytryny zwyczajnej (20%)
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 0.6 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: