Sok z buraków kiszonych BIO 250ml Naturavena
Wystaw opinię o produkcie
Ekologiczny sok z kiszonych buraków
PRODUKT PASTERYZOWANY
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 858044
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Burak |
| Składniki | wyciąg z kiszonych buraków* (woda, sól, czosnek*) *produkty pochodzące z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BIO PLANET S.A.Ulica i numer: - 7Kod pocztowy i miasto: 05-084 WILKOWA WIEŚ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 294 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w temp. 4 ?C do 14 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem światła. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 38 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: