Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249970793
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Kompozycja buraka z jabłkiem daje smaczny rezultat. Ziemisty smak buraka przełamany słodyczą jabłka, to musi smakować. Burak to prawdziwa skarbnica składników odżywczych, witamin z grupy B m.in. kwasu foliowego, biotyny, kobalaminy i witaminy C.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym. chłodnym i i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i
Składniki
Sok tłoczony z ekologicznego jabłka 50 %, sok tłoczony z ekologicznego buraka 50 %. Pasteryzowany
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 186/44 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry | 10 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 0.9 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: