Soignon rolada kozia 1kg
Wystaw opinię o produkcie
EAN_3523230041379
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 197830
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser twarogowy na bazie koziego mleka pasteryzowanego. Produkt może być spożywany przez wegetarian.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | MLEKO kozie pasteryzowane, sól, substancja konserwująca: E202, kultury starterowe (w tym LAKTOZA), podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurial Polska Sp.z.o.o. Ulica i numer: Kuklińskiego 17 Kod pocztowy i miasto: 30-720 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1026 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: