Soignon Camembert kozi 180g
Wystaw opinię o produkcie
Ser pleśniowy z pasteryzowanego mleka koziego
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 93620
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający |
| Gatunek sera | Camembert |
| Smak | |
| Składniki | MLEKO: kozie pasteryzowane , sól, kultury starterowe ( w tym laktoza), podpuszczka. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurial Polska Sp.z.o.o.Ulica i numer: Kuklińskiego 17Kod pocztowy i miasto: 30-720 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: