SodaStream butelka Fuse biała 1 L - DWUPAK
Wystaw opinię o produkcie
Nasza butelka będzie Ci w tym pomagać przez wiele lat, bo została wykonana z trwałego Tritanu i nie zawiera BPA, dzięki czemu możesz cieszyć się wodą gazowaną przez długie lata bez żadnych obaw o swoje zdrowie.
Butelka Fuse ma pojemność 1l - to nie za dużo i nie za mało, dzięki czemu zapewni Ci cały dzień orzeźwienia. Dodatkowo, szczelny korek zadba aby w wodzie nie zabrakło bąbelków.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 796757
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Akcesoria do saturatorów |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Zagrożenie | Nie |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sodastream poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. ul. żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 17,4 x 28,1 x 8,6 cm |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność | 1000 ml |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: