Sobik Masło klarowane metodą 200g
Wystaw opinię o produkcie
SOB_MASL_KLAROWANE 200G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 24505
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Masło klarowne produkowane metodą o zawartości tłuszczu 99,8% pakowany w kubek o masie 200g
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Przeznaczenie | do pieczenia, smażenia i gotowania |
| Składniki | Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny). Zawartość tłuszczu mlecznego: 99,8%. |
| Zawartość tłuszczu | 99,8 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sobik ulica i numer: stalmacha 43 kod pocztowy i miasto: 43-430 skoczów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 898 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3693 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,3 |
| Zawartość soli | <0,02 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 68,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 99,8 g |
| Cukry | <0,2 |
| Zawartość węglowodanów | <0,1 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: