Śmietankowy Smak z Ostrołęki 200 g X30
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 543299-N_wielopak_30
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietankowy Smak z Ostrołęki charakteryzuje doskonale dobrana proporcja tłuszczu mlecznego (pozyskiwanego z pasteryzowanej śmietanki) i wysokiej jakości olejów roślinnych. Mix z Ostrołęki zachowuje walory masła – wyrazisty, śmietankowo-maślany smak i zapach. Dodanie oleju roślinnego sprawia, że po wyjęciu z lodówki mix z łatwością rozsmarowuje się na pieczywie. Wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Typ produktu | Śmietankowy |
| Przeznaczenie | Do smarowania |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, olej roślinny rzepakowy, kultury bakterii mlekowych, |
| Zawartość tłuszczu | 67 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w piątnicy ulica i numer: forteczna 3 kod pocztowy i miasto: 18-421 piątnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 38 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 613 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2523 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 37 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 67 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: