Śmietanka UHT 30% 250ml twist Łowicz X3
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 38786-N_wielopak_3
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietanka UHT 30% 0,25l
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Zawartość tłuszczu | 30 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Do zup, sosów, ciast |
| Składniki | Śmietanka, stabilizator - karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1200 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: