Śmietanka Łowicka UHT 36% 500g Łowicz X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 31575-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietanka Łowicka UHT 36% 500g
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość tłuszczu | 36 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Do ciast, deserów |
| Składniki | ŚMIETANKA, KARAGEN- STABILIZATOR |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Przemysłowa 3 Kod pocztowy i miasto: 99-400 Łowicz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 117 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 4 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1417 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: