Śmietana 36% Piątnica 200g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 249606-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietana 36% - bardzo gęsta, słodka i unikalna na rynku śmietana dla smakoszy. Niezastąpiona jako dodatek do różnego rodzaju deserów, kremów, ciast, zup i innych potraw przygotowywanych na zimno i na gorąco. Idealna do dekoracji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 36 g/100g |
| Typ produktu | Termizowany |
| Przeznaczenie | do deserów, kremów, ciast i zup |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 346 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1426 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: