Śmietana 18%Piątnica 1kg horeca
Wystaw opinię o produkcie
PIA_SMIETANA_18PROC_WIADERKO_1L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 174343
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Najpopularniejsza śmietana w ofercie, chętnie wybierana ze względu na szerokie zastosowanie w kuchni. Jej wyjątkową zaletą jest fakt, że nie warzy się w gorących sosach i zupach. Zaawansowany technologicznie proces lekkiej termizacji pozwala na uzyskanie prawie 1-miesięcznego okresu przydatności do spożycia. Pyszne dopełnienie przystawek, dipów oraz dań głównych. teraz dostępna również w opakowaniu 1kg dedykowanym szczególnie do odbiorców z grupy Horeca.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 18 % |
| Typ produktu | Termizowany |
| Przeznaczenie | do zupy |
| Składniki | śmietanka pasteryzowana, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego; kultury bakterii mlekowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 191 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 790 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: