Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5701977550738
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Idealna alternatywa masła dla wegan. Składa się z ekologicznych olejów wysokiej jakości i nie zawiera melka. Smakiem przypomina masło z ładgodną migdałową nutą. Ma stałą konsystencję, ale można ją rozprowadzić na pieczywie tuz po wyjęciu z lodówki. Doskonale nadaja się nadaje się do pieczenia, gotowania, słodkich wypieków oraz do smarowania pieczywa.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze +2/+7 stopni C.
Składniki
masło Shea*, woda, olej kokosowy*, olej rzepakowy*, sól, MIGDAŁY*, sok z marchwi*, emulgator: lecytyna*, aromat, sok z cytryny*. *pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2784/665 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 39 g |
| Węglowodany | 0.5 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 1.2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: