Smalec z mięsem Kurpiowskie Specjały 200 g Pekpol X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 827962-N_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Metoda wytwarzania | Smażone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g smalcu wyprodukowano z 68,9 g mięsa wieprzowego i 56,1 g tłuszczu wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, sól, ekstrakty przypraw. może zawierać: mleko łącznie z laktozą, gorczycę, jaja, seler, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.Ulica i numer: Przemysłowa 31Kod pocztowy i miasto: 07-410 Ławy, Ostrołęka PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 3720 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 248 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: