Smalczyk wegetariański 160 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900672302325
Opis produktu
Opinie o produkcie
Smarowidło do pieczywa przypominające smakiem i wyglądem smalec. Smalec powstał przez połączenie nieutwardzonych tłuszczów roślinnych, cebuli i dodatków. Na spodzie znajduje się ciemna, niejednolita warstwa cebuli i dodatków, na powierzchni biało kremowa warstwa zestalonego tłuszczu. Produkt pasteryzowany.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
cebula, olej rzepakowy, tłuszcze roślinne (shea, kokosowy), teksturowane białko sojowe, karmelizowana cebula*, sól morska, przyprawy. * - wyłącznie cebula Produkt może zawierać seler, sezam i gorczycę.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SELER
Informacje o produkcie
Marka: PRIMAVIKA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,294 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1944kJ/ 472kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 4.3 g |
| Cukry | 3.3 g |
| Błonnik | 1.3 g |
| Białko | 2.3 g |
| Sól | 1.3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: