Ślizg POLAR BEAR 2 ISBR2 zielony Prosperplast
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 373636
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ślizg Polar Bear 2 zielony
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Polipropylen |
|---|---|
| Udźwig | 50 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 59 x 39,3 x 17,2 cm |
| Kolor | Zielony |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Sztuka |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Opakowanie pierwszego rzędu - 10 szt |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Ślizg polar bear 2 zielony |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: