Śledź atlantycki w sosie grzybowym z borowikami Lisner 280g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 163470-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delikatnie marynowane kawałki filetów śledziowych w sosie
śmietanowym z aromatycznymi borowikami, wzbogacone śmietanką
Parametry produktu
| Składniki | 32 % filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus)* (śledź, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), olej rzepakowy, woda, 11,1 % śmietana, 9,5 % grzyby konserwowe (8,1 % pieczarki, 1,4 % borowiki), 5,4 % cebula marynowana, cukier, jogurt (mleko, skrobia), sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, żółtko jaja, natka pietruszki, pieprz, aromat (zawiera mleko), koncentrat roślinny (jabłko, marchew, hibiskus, melasa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 280 g |
| Pojemność | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 300 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1241 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E1422 Acetylowany adypinian diskrobiowy, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E260 Kwas octowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | E407 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e576 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e1422 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e330 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e300 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e296 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 15,3 % |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | D |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: