Skrzynka Prosperplast Gracia Case 40cm, ziemisty zielony
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 700838
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Skrzynka na nóżkach Prosperplast Gracia Case 40cm, ziemisty zielony
Parametry produktu
| Kolor | zielony |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Skrzynka na nóżkach prosperplast gracia case 40cm, ziemisty zielony |
| Wymiary (SxWxG) | 390 x 187 x 195 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: