Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 253986_wielopak_320
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafelek przekładany kremem kakaowym (45%) w czekoladzie
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 23 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | czekolada 33%[cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyna(z soi) i polirycynooleinian poliglicerolu; aromat], mąka pszenna, tłuszcz palmowy,cukier, mleko w proszku pełne, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,2%, mleko w proszku odtłuszczone, skrobia, emulgator;lecytyny (z soi), olej rzepakowy, substancje spulchniające(węglany sodu, węglany amonu), sól. Może zawierać orzeszki arachidowe, i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ZPC "SKAWA"S.A. Ulica i numer: Młyńska 66 Kod pocztowy i miasto: 34-100 Wadowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2208 kJ |
| Wielkość porcji | 23 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: