Sirtakis ser do grilla 100g
Wystaw opinię o produkcie
TEM_SIRTAKIS_GRILL_NATURALNY_100G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 110179
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser na grilla lub patelnię o smaku produkowany z pasteryzowanego mleka krowiego. Zawiera min. 45% tłuszczu w suchej masie. Dzięki stałej konsystencji idealnie nadaje się do grillowania. Ser ten stanowić może odrębne danie, ale może też być doskonałym dodatkiem do mięs i sałatek. Cienkie grillowane lub smażone paski sera urozmaicą każde danie mięsne lub warzywne. Produkt posiada certyfikat Halal.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie kwasu mlekowego |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 257 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1065 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17,8 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,5 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: