'Silent Lamb Sauvignon Blanc 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
Silent Lamb Wino Szefa Michel Moran.
Wino o jasnozłotej barwie z refleksami zieleni. W aromacie wyczuwalne owoce cytrusowe i niuanse kwiatowe.
W smaku świeże i lekkie, o dobrze wyważonej kwasowości i długim przyjemnym finiszu.
Pasuje do białych mięs, ryb, owoców morza i sałatek.
Doskonałe jako aperitif.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 910180
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Region pochodzenia | Nowa Zelandia |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: JNT Group S.A Sp.KUlica i numer: Sienkiewicza 68Kod pocztowy i miasto: 95-082 Dobroń PL |
| Krótki opis marketingowy | Silent Lamb z oferty wino Szefa Michel Moran. Wino z Nowej Zelandii. Białe wytrawne. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: