Sierpc ser królewski kostka 250g X21
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 13781-N_wielopak_21
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wiodącym produktem OSM sierpc jest ser królewski. Ser królewski cieszy się niesłabnącym powodzeniem, wśród klientów hurtowych i detalicznych. Ser królewski doceniają nie tylko klienci w Polsce, ale i za granicami naszego państwa. Tajemnica jego smaku tkwi w procesie jego wytwarzania, zależy również od czasu dojrzewania sera. Im ser straszy, tym bardziej twardy, kruchy i intensywny w smaku. Świeże bochny sera są delikatne w smaku idealnie nadają się do kanapek czy lekkich sałatek. Bardziej dojrzały ser królewski ma intensywny smak, bardziej intensywną żółtą barwę, intensywny zapach i smak oraz wybitną ostrość. Takie sery zaskakują też orzechowym aromatem i smakiem. Pełnię smaku i aromatu sera królewskiego można poczuć, popijając kęs sera słodkim, czerwonym winem. Ser królewski oprócz niewątpliwej urody-jaką zawdzięcza dużym oczkom w serze, ma znakomitą sprężystą konsystencję oraz niezapomniany smak- lekko słodki orzechowy smak wyrazisty i subtelnie piekący.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Szwajcarsko-holenderski |
| Gatunek sera | Maasdam |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Orzechowy |
| Składniki | mleko, chlorek wapnia, barwnik Annato, podpuszczka, sól, szczepionki serowarskie i propionowe |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIERPCU Ulica i numer: ŻEROMSKIEGO 2A Kod pocztowy i miasto: 09-200 SIERPC PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 26 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 27 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 250 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: