'Shell Segal White Wino Białe Wytrawne 12% 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
SEL_7290000521015
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 542661
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Lekkie wino osłomkowej barwie i świeżym aromacie owoców tropikalnych z delikatnymi nutami kwiatowymi. ŚWieże i dobrze zbalansowane. Doskonałe schłodzone jako aperitif, a także do grillowanej ryby oraz delikatnych przystawek i sałatek. Koszerne.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Muscat, Sauvignon Blanc, Colombard |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Przystawki, Ryby, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Izrael |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Izrael |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Koszerne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o. Ulica i numer: Hryniewieckiego 1 Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: