Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 121288
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
SER ŻÓŁTY PODPUSZCZKOWY, DOJRZEWAJĄCY O POMARAŃCZOWEJ BARWIE, INSPIROWANY FRANCUSKIM MIMOLETTE ALE O DELIKATNIEJSZYM SMAKU I Z WYRAŹNYMI OCZKAMI
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Szwajcarsko-holenderski |
| Gatunek sera | Mimolette |
| Forma | Blok |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator – chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, barwnik – beta karoten. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2500 - 3000 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ceko sp. z o.o. ulica i numer: goliszew 3a kod pocztowy i miasto: 62-817 żelazków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 67 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać do 5 dni w temeraturze od +2 do + 6 st. c , zabezpieczyć przed obsuszaniem |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniej konsumcji i innych zastosowań kulinarnych |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1495 kJ |
| Wielkość porcji | 2,7 kg |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: