Sery z Goliszewa Ser Antek blok ok. 2,6kg
Wystaw opinię o produkcie
Antek - ser żółty podpuszczkowy, dojrzewający, typu holendersko –
szwajcarskiego z dodatkiem szczepu bakterii Lactobacillus
acidophilus LA - 5®
Badania pokazują, że bakterie probiotyczne Lactobacillus
acidophilus LA - 5® spożywane regularnie w pożywieniu wywierają pozytywny wpływ na układ pokarmowy i odpornościowy człowieka. Zbilansowana i zróżnicowana dieta stanowi element zdrowego trybu życia. Ser Antek jedzony codziennie (50g - 2,5 plasterka) w sposób reguluje pracę jelit i wspomaga układ odpornościowy człowieka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 579943
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Antek - ser żółty podpuszczkowy, dojrzewający, typu holendersko –
szwajcarskiego z dodatkiem szczepu bakterii Lactobacillus
acidophilus LA - 5®
Badania pokazują, że bakterie probiotyczne Lactobacillus
acidophilus LA - 5® spożywane regularnie w pożywieniu wywierają pozytywny wpływ na układ pokarmowy i odpornościowy człowieka. Zbilansowana i zróżnicowana dieta stanowi element zdrowego trybu życia. Ser Antek jedzony codziennie (50g - 2,5 plasterka) w sposób reguluje pracę jelit i wspomaga układ odpornościowy człowieka.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Szwajcarsko-holenderski |
| Forma | Blok |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator– chlorek wapnia , kultury bakterii mlekowych, bakterie Lactobacillus acidophilus LA - 5®, barwnik – beta karoten. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2500 - 2700 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEKO SP. Z O.O. Ulica i numer: Goliszew 3a Kod pocztowy i miasto: 62-817 Żelazków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 67 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1478 kJ |
| Wielkość porcji | 2,6 kg |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: