Serek wiejski z brzoskwinią Piątnica 150g X9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 25109-N_wielopak_9
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Serek Wiejski z brzoskwiniami – w dwudzielnym pojemniczku jest miejsce na serek i oddzielnie na mus ze złocistych brzoskwiń, które oprócz zawartości wielu cennych witamin i minerałów, są niezwykle orzeźwiającym i aromatycznym owocem. To doskonały sposób, na odrobinę tropikalnego słońca w naszej kuchni. Poranny zastrzyk energii z odrobiną słodyczy. Dostępny w kubeczku 120 g serka + 30 g musu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Serek ziarnisty |
| Smak | Słodki |
| Składniki | twaróg ziarnisty, śmietanka, wsad brzoskwiniowy( cukier, brzoskwinia 9%, aromaty, barwnik: ekstrakt z papryki), sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 464 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: