Serek Twój Smak z przyprawami Piątnica 135g
Wystaw opinię o produkcie
OSMP_PIATNICA_TWOJ_SMAK_PRZYPRAWY
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 6869
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Śmietankowy serek z dodatkiem papryki, cebuli, szczypiorku, koperku, i pietruszki to idealne połączenie aromatu oraz bogactwa kolorów czerpanych z przypraw i ziół. Jest doskonałym dodatkiem do kanapek na śniadanie, podwieczorek czy kolację, można też zastąpić nim masło. Podane z krakersami sprawdzi się jako pyszna przekąska lub przystawka na przyjęcia. Serek nie zawiera konserwantów, barwników i zagęstników.
Parametry produktu
| Typ produktu | Smakowy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do kanapek |
| Składniki | serek śmietankowy (mleko pasteryzowane i śmietana), sól, białka mleka, mieszanka przyprawowo-warzywna 0,6%. |
| Zawartość tłuszczu | 23 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 135 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 459 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 70 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1004 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: