Serek Twój Smak Puszysty ze szczypiorkiem Piątnica 150g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 73849-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Puszysty, śmietankowy serek Twój Smak został spulchniony oraz wzbogacony dodatkiem szczypiorku. Jest wyjątkowo puszysty, lekki i delikatny. Ziołowy, świeży smak szczypiorku oraz delikatny smak cebulki, wzbogacą twoje kanapki o dodatkowe witaminy i minerały oraz błonnik. Idealnie rozsmarowuje się na pieczywie, tostach i krakersach. Wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów.
Parametry produktu
| Typ produktu | Smakowy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do smarowania |
| Składniki | Serek śmietankowy (mleko pasteryzowane i śmietana), mieszanka szczypiorku z cebulką 1,9% sól, białka mleka. |
| Zawartość tłuszczu | 23 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 70 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 1004 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 1004 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 243 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 243 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: