Serduszko Pudding wanilia z sosem malinowym 4x125g
Wystaw opinię o produkcie
ZOT_SERDUSZKO_PUDDING_MAL
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 51638
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyśmienity budyń o gładkiej konsystencji i aksamitnym smaku. Łączy w sobie niepowtarzalne walory smakowe deseru oraz wartości odżywcze mleka potrzebne wszystkim do zachowania dobrego zdrowia.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
|---|---|
| Smak | Malinowy, Waniliowy |
| Składniki | Serwatka mleko cukier skrobia modyfikowana sok malinowy z koncentratu skrobia mleko w proszku odtłuszczone woda substancja zagęszczająca e407 aromat barwnik e160a, e 120 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 302 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 12,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina A | 120 μg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: