Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 826253
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa homogenizowana wędzona parzona. Produkt stałowagowy , waga opakowania zbiorczego netto 3 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki (94%), sól, glukoza, stabilizatory: cytryniany sodu, octany sodu; białko wieprzowe kolagenowe, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; aromaty, przyprawa, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), soję, mleko, jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 284 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1176 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E331 Cytryniany sodu, E262 Octany sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Przeciwutleniacz, Aromat spożywczy, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa homogenizowana, peklowana, wędzona, parzona. batony bez osłonki o długości ok. 9-10 cm i średnicy ok. 32 mm. powierzchnia czysta, sucha, gładka. składniki mięsno- tłuszczowe homogenizowane, dopuszcza się pojedyncze cząstki składników mięsnych drobno rozdrobnionych oraz pojedyncze otwory powietrzne o średnicy do 5 mm. na przekroju wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja dość ścisła, elastyczna. związanie dobre. zewnętrzna: jasnobrązowa do brązowej. na przekroju: masy mięsnej – jasnoróżowa do różowej. charakterystyczny dla kiełbasy homogenizowanej z mięsa wieprzowego, peklowanego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych aromatów. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: