Ser twardy Dziugas Piquant 180 g
Wystaw opinię o produkcie
Ser dojrzewający 18 miesięcy posiada pikantny intensywny smak. Wyróżnia się żółtą barwą. Łatwy do kruszenia. Do produkcji sera nie używa się żadnych dodatków, konserwantów, wzmacniaczy smaku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 661459
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser dojrzewający 18 miesięcy posiada pikantny intensywny smak. Wyróżnia się żółtą barwą. Łatwy do kruszenia. Do produkcji sera nie używa się żadnych dodatków, konserwantów, wzmacniaczy smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający |
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | Mleko, sól, bakterie fermentacji mlekowej, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Nickal Sp. z o.o. Ulica i numer: Marywilska 26 Kod pocztowy i miasto: 03-228 Warszawa PL |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Twardy ser litewski Dziugas dojrzewający 18 miesięcy. |
| Dodatkowy opis produktu | Ser dojrzewający 18 miesięcy posiada pikantny intensywny smak. Wyróżnia się żółtą barwą. Łatwy do kruszenia. Do produkcji sera nie używa się żadnych dodatków, konserwantów, wzmacniaczy smaku. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 136 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 367 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1528 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 33 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 180 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Potas | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Selen | 0 μg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 1077 mg/100g |
| Witamina A | 0 μg/100g |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Chrom | 0 μg/100g |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Jod | 0 mg/l |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Sód | 0 mg/100g |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 0 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: