Ser owczy do grillowania BIO 200 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5214000134695_N
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Ten ekologiczny półtwardy ser do grilla jest wytwarzany w 100% z greckiego mleka owczego, z dodatkiem podpuszczki, kultury bakterii i soli. Z miętą zieloną stanowi idealny dodatek, grillowany lub po prostu smażony na patelni, aż do uzyskania złotego koloru na zewnątrz.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-4 °C
Składniki
MLEKO owcze*, sól, mięta*, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka. *składnik pochodzący z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Informacje o produkcie
Marka: MENIKIO
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,22 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1518/366 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20.5 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: