Ser niderlandzki Green Pesto, porcja ok 130g FRESH PACK
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 807620
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
PREZENTOWANY PRODUKT TO ORYGINALNY HOLENDERSKI SER GOUDA – SER PÓŁTWARDY O WYJĄTKOWYM SMAKU BAZYLII I CZOSNKU. HISTORIA TEGO RODZAJU SERÓW SIĘGA XII WIEKU. Z POCZĄTKU WYŁĄCZNE PRAWA DO PRODUKCJI MIELI ROLNICY Z OKOLICY HOLENDERSKIEGO MIASTA GOUDA. ORZECHOWY AROMAT ORAZ ŁAGODNY, ŚMIETANKOWY, LEKKO SŁONY SMAK PODBIŁ SERCA LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE. OBECNIE SER GOUDA PRODUKUJE SIĘ W WIELU KRAJACH NA CAŁYM GLOBIE. NAZWA ODNOSI SIĘ DO SPOSOBU PRODUKCJI, A NIE DO KONKRETNEGO PRODUKTU. SERY GOUDA WYTWARZA SIĘ PRZEZ DODANIE DO MLEKA PODPUSZCZKI, ROZDRABNIANIE I PRASOWANIE. OSTATNIM ETAPEM PRODUKCJI JEST LEŻAKOWANIE PRZEZ CO NAJMNIEJ 6 TYGODNI.
SER GOUDA Z BAZYLIĄ WYRÓŻNIA SIĘ PRZYJEMNYM DLA OKA, BARDZO INTENSYWNYM ODCIENIEM ZIELENI. POLECANY DO GORĄCYCH DAŃ SMAŻONYCH I ZAPIEKANYCH. PODAWANY NA DESCE SERÓW. DOSKONAŁY SKŁADNIK SAŁATEK, KANAPEK, PAST SEROWYCH. PRODUKOWANY Z MLEKA KROWIEGO, PASTERYZOWANEGO. ZAWIERA 50% TŁUSZCZU.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Gouda |
| Smak | Bazylia, Czosnek |
| Składniki | Mleko pasteryzowane krowie, sól, 1,5 % suszona bazylia, 1,0 % suszony czosnek, barwniki: annato norbiksyna, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, podpuszczka mikrobiologiczna, substancja konserwująca: azotan sodu, bakterie fermentacji kwasu mlekowego. skórka zawiera substancję konserwującą: natamycynę. skórka niejadalna. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,130 - 0,140 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1662 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: