Ser miękki Epoisses AOP Sélection Affineur Germain 250g
Wystaw opinię o produkcie
Epoisses Sélection Affineur Germain AOP jest specjalną wersją sera Epoisses. Sélection Affineur oznacza wydłużenie okresu dojrzewania oraz dodatkowe płukanie skórki. Dzięki temu wersja Affineur zyskuje bardziej intensywny kolor, aromat i smak sera. Epoisses jest ikoną serów regionu Burgundii. Produkowany z krowiego mleka z wielkim szacunkiem dla przepisów. Jego pomarańczowa, delikatnie pomarszczona skórka, jest przecierana lokalnym winiakiem Marc de Bourgogne; właściwie należałoby powiedzieć że jest to francuska odmiana grappy ponieważ tak jak grappa Marc de Bourgogne jest wytwarzany z wytłoczyn po produkcji wina.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 367254
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Epoisses Sélection Affineur Germain AOP jest specjalną wersją sera Epoisses. Sélection Affineur oznacza wydłużenie okresu dojrzewania oraz dodatkowe płukanie skórki. Dzięki temu wersja Affineur zyskuje bardziej intensywny kolor, aromat i smak sera. Epoisses jest ikoną serów regionu Burgundii. Produkowany z krowiego mleka z wielkim szacunkiem dla przepisów. Jego pomarańczowa, delikatnie pomarszczona skórka, jest przecierana lokalnym winiakiem Marc de Bourgogne; właściwie należałoby powiedzieć że jest to francuska odmiana grappy ponieważ tak jak grappa Marc de Bourgogne jest wytwarzany z wytłoczyn po produkcji wina.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Smak | |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, sól, kultury bakterii mlekowych, brandy marc de bourgogne (ślady). |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 290 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1201 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: