Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060028663
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ser tarty kozi BIO. Świetny do sałatek i zapiekanek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +10 stopni C.
Składniki
SER kozi półtwardy*, substancja oddzielająca: skrobia kukurydziana*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1507/363 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 1.7 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1.3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: