Ser Papouis Patria 250 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 163501-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rodzaj sera solankowego półtwardego pochodzenia greckiego, z mieszanki mleka krowiego, koziego i owczego. Doskonały do sałatek, smażenia i grillowania.
Parametry produktu
| Gatunek sera | Ser śródziemnomorski |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | MLEKO krowie pasteryzowane, MLEKO kozie pasteryzowane, MLEKO owcze pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, suszone liście MIĘTY |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Cypr |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurial Polska Sp.z.o.o. Ulica i numer: Kuklińskiego 17 Kod pocztowy i miasto: 30-720 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1337 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22,3 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24,6 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: