Ser Maasdam Fresh pack porcja ok. 180g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 841273
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny holenderski ser półtwardy o lekko orzechowym smaku. Jego cechą charakterystyczną jest duże oczkowanie i łagodny, niezwykle subtelny smak. Maasdam nazywany jest holenderskim Emmentalerem. Doskonały do kanapek, jako dodatek do sałatek, składnik deski serów. Ser żółty Maasdam najlepiej spożywać w towarzystwie czerwonego wina o średnim okresie dojrzałości. Produkowany jest z mleka krowiego, pasteryzowanego. Zawiera 45% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Maasdam |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka wegetariańska |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 160 - 200 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25,4 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: