Ser Le Roule Rians z ziołami i czosnkiem 125g
Wystaw opinię o produkcie
Francuski ser twarogowy z charakterystyczną spiralą ziół widoczną w przekroju. Aromatyczny smak ziół i czosnku oraz kremowa konsystencja zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 483897
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Francuski ser twarogowy z charakterystyczną spiralą ziół widoczną w przekroju. Aromatyczny smak ziół i czosnku oraz kremowa konsystencja zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | Czosnek |
| Składniki | mleko pasteryzowane, śmietana pasteryzowana, sól, skrobia, czosnek (0,7%), pietruszka (0,4%), substancja konserwująca: kwas sorbowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kultury bakterii, aromat czosnkowy, wyciąg z rozmarynu. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 301 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1245 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: