Ser Landana Gouda Jersey łagodny 250g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_8711842209484
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 926046
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser znanej holenderskiej marki o wyjątkowych walorach smakowych. Doskonały na deskę serów jak i kanapek
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | ser twardy |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Paczkowany, W kawałku |
| Smak | |
| Składniki | pasteryzowane mleko krowie, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Krótki opis marketingowy | Ser holenderski o wyśmienitym smaku i konsystencji |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 405 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1680 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24,8 g |
| Zawartość soli | 1,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: