Ser Grana Padano Soresina ok.2kg
Wystaw opinię o produkcie
Włoski ser z mleka krowiego. Jego miąższ jest twardy, granulowany i łatwy do kruszenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 587969
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Gatunek sera | Grana Padano |
| Forma | Na wagę, W kawałku |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | surowe mleko krowie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka cielęca, substancja konserwująca: lizozym z białka jaj |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,02 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy GroupUlica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: