Ser Cukierniczy 11kg Włoszczowa
Wystaw opinię o produkcie
Idealny do serników dla piekarzy i cukierników
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 91017
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, skrobia modyfikowana, kultury bakterii mlekowych |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 11 kg |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 11 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 11,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaUlica i numer: Kochanowskiego 1Kod pocztowy i miasto: 29-100 Włoszczowa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: