Ser Cheddar White plastry 150g
Wystaw opinię o produkcie
Oryginalny irlandzki ser twardy, barwiony. Zachwyca wspaniałym, wyrazistym smakiem. Zawiera 48% tł. w suchej masie. Produkowany z mleka krowiego pasteryzowanego, jest doskonałym dodatkiem do kanapek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 374094
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny irlandzki ser twardy, barwiony. Zachwyca wspaniałym, wyrazistym smakiem. Zawiera 48% tł. w suchej masie. Produkowany z mleka krowiego pasteryzowanego, jest doskonałym dodatkiem do kanapek.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający, ser twardy |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | W plastrach |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka (mikrobiologiczna), barwnik: annato. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 217 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 415 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1725 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25,4 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34,9 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: