Ser Cheddar Mild White Irish Farmers plastry 100g
Wystaw opinię o produkcie
Historia jednego z najpopularniejszych serów na świecie sięga aż do XII wieku. Nazwa cheddar pochodzi
od wioski Cheddar w Anglii. W ciągu stu pięćdziesięciu lat ser, niegdyś regionalna specjalność, stał
się jednym z najczęściej produkowanych produktów mlecznych na świecie. Ma żółto-pomarańczową
barwę, smak ostry, lekko kwaskowy oraz orzechowy. Jest to jeden z najchętniej używanych serów do
dań na ciepło czy chleba. Prawdziwi koneserzy preferują jednak degustację na zimno – jako dodatek
do wina i owoców.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 902963
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Historia jednego z najpopularniejszych serów na świecie sięga aż do XII wieku. Nazwa cheddar pochodzi
od wioski Cheddar w Anglii. W ciągu stu pięćdziesięciu lat ser, niegdyś regionalna specjalność, stał
się jednym z najczęściej produkowanych produktów mlecznych na świecie. Ma żółto-pomarańczową
barwę, smak ostry, lekko kwaskowy oraz orzechowy. Jest to jeden z najchętniej używanych serów do
dań na ciepło czy chleba. Prawdziwi koneserzy preferują jednak degustację na zimno – jako dodatek
do wina i owoców.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Kostka |
| Smak | Delikatny |
| Składniki | Składniki: mleko pasteryzowane krowie, sól, podpuszcza wegetariańska, bakterie fermentacji kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1618 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
| Skrobia | 0 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: