Semolina 2 kg mąka z pszenicy durum MLEXER X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 418616_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Semolina mąka z pszenicy durum
Parametry produktu
| Typ | Nie dotyczy |
|---|---|
| Rodzaj | Z pszenicy durum |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Składniki | Semolina mąka z pszenicy durum |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Waga jednostkowa brutto | 2,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1434 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 1,66 g |
| Zawartość węglowodanów | 70,05 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: